Sobota 20.2.2010 - Zimní liga pro ročník 2003 - den druhý

Turnaj hráčů ročníku 2003 a mladších - výsledky

Místo konání: hala Brno - Lesná
První zápas hrajeme v 9:00 hod. Odjezd od stadionu v 8:00 hod.
Nominace: Kaiser - Havlík, Kokeš, Zabadal Š, Valášek, Toldy, Váša, Orjabinec, Al-Dury Sabrik, Vlček

Hodnocení trenéra J.Valáška:
K druhému turnaji mladší přípravky 2003 jsme nastoupili bez dvou opor a to Tadeáše Hégra a Kuby Tomíčka. Jak se v průběhu turnaje ukázalo, ovlivnila naše výsledky především nepřítomnost brankáře Kuby. V brance ho nahradil Attila, byla to jeho premiéra. Poprvé také za 03 nastoupil Fanda Vlček.
S devíti hráči do pole jsme nastoupili k prvnímu zápasu proti Kohoutovicím. Po prvních pěti minutách odstoupil pro nevolnost David Valášek, takže jsme pokračovali v ideální početní sestavě. Bohužel právě zde se projevila nezkušenost našeho náhradního brankáře a zápas jsme prohráli 4:1. Nedokázali jsme se pořádně dostat ani z vlastní poloviny. Jediný gól zápasu dal Šimon Zabadal.
K druhému zápasu ve skupině jsme nastoupili proti papírově nejslabšímu soupeři, rakouskému Bisambergu. I přesto, že se hra odehrávala výhradně na jejich polovině, jsme nedokázali vstřelit ani jeden gól. To nás bohužel později odsunulo na třetí nepostupové místo ve skupině.
Ke třetímu zápasu jsme nastoupili proti Moravské Slavii, kterou jsme herně přehráli. Tentokrát výsledek zápasu skončil pouze remizou 1:1. Gól dal po krásné nahrávce Šimova Zabadala Saša Havlík.
Ve skupině o 5. až 8. místo jsme nastoupili proti Lískovci bez Šimona (rodinná oslava). V tomto zápase se chytil Fanda a velmi dobře začal plnit úlohu posledního obránce. Velmi pěkné akce Matyáše a Nicolase završili kluci třemi góly. Nicolas dvěma a jedním gólem Matyáš.
K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti Obřanům s cílem získat body. Byla z toho opět pouze remíza 1:1. Gól, který jsme dostali, byl velmi smolný. Přesto musím našeho nováčka v bráně Attilu pochválit, protože zápas od zápasu se jeho výkon zlepšoval. Za nás tentokrát vstřelil gól Saša Havlík. I v tomto utkání jsme hráli převážně na polovině soupeře s kupou neproměněných šancí.
Celkově musím vyzdvihnout Matyáše, který opět odvedl velmi dobrou hru ve středu hřiště, Šimona, který se pohyboval a kopal s fotbalovým přehledem, Nicolase, který začal proměňovat šance. Sašu chci pochválit za dva vstřelené góly, musí ale zlepšit pohyb a práci v poli.
U všech ostatních, vyjma prvního zápasu, oceňuji bojovnost a nasazení. Dnes se nikomu z kluků nedají vytknou žádné zásadní chyby.
Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům o vyplnění programu mezi jednotlivými zápasy.

Výsledky zápasů
Základní skupina:
FC Kuřim - Tatran Kohoutovice --- 1:4 Zabadal Š.
FC Kuřim - FC Bisamberg --- 0:0
FC Kuřim - Moravská Slávia Brno --- 1:1 Havlík ( Zabadal Š. )

Skupina o 5.-8.místo:
FC Kuřim - Tatran Starý Lískovec --- 3:0 Kokeš ( Toldy ), Kokeš, Toldy
FC Kuřim - SK Obřany --- 1:1 Havlík ( Orjabinec )


Tabulka výsledků druhého turnajového dne

Pořadí týmů po druhém turnajovém dni


Fotky
21.02.2010 10:30:00 | Autor: Michal ZabadalKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se