Břeclav trošku vzpomínek


Tak jak na to, začlo to v pátek kdy z nominace odmítly dva kusy se zúčastnit. Stál jsem před problémem zda vyrazit v počtu 5 + 1 a to ještě s roč 05 který si má zvykat. Nakonec padlo rozhodnutí inu co trénujem makáme tak se toho nebojme a razilo se směr Břeclav.
Los byl na nás příznivý v základní skupině soupeři Břeclav, Svratka Brno a neznámý Bzenec.
První zápas se nám podařilo vydřít zasloužile bod za remízu 0:0
Na druhý zápas už byl respekt protože Svratku už jsme znali z minulého víkendu. Ku podivu sme měli ze hry více a bylo i vidět že máme chuť hrát výsledkem bylo vydřené vítězství 3:1. Branky dávali: Tadeáš Valenda - 2x, David Hladký - 1x
Třetím zápasem byl neznámý soupeř Bzenec a tehdy to přišlo. David Hladký který i přes zdravotní indispozici kterou měl ještě ve 3 hodiny ráno i tak neodmítl se účastnit, svou slabou chvilku si vybral na tento zápas, kdy se mu přitížilo na tolik, že nám nezbylo jiné rozhodnutí než nastoupit pouze ve 4 v poli bez střídání, proti soupeři který měl dvě čtyřky. Věřte nevěřte hezčí zápas jsem dlouho neviděl a kdo tam nebyl neuvěří. Kombinace, mluvení, držení míče, přesné přihrávky a hlavně troufnout si udělat souboj jeden na jednoho bylo tím pravým lékem na tu naši bolest a zvítězili jsme tak 5:0. Branky dával:Dan Vít - 3x, Kubík Sláma roč 05 - 2x .
Tím jsme zvítězili v skupině a čekali co nám vyjde do bojů o vítězné stupně. Připadl na nás soupeř Tatran Kohoutovice. Tak jak jsem si myslel že je to nejlepší co nás mohlo potkat, po pár minutách tomu bylo jinak, únavová krize se dostavila a soupeř toho využil. V zápase se nám nepodařilo vstřelit branku za to pár jich dostat a tím bylo rozhodnuto že boje o první a druhé místo celkově se nezúčastníme. Zbyl na nás tedy boj o 3 a 4 místo ale ským. Opět na nás vyšel domácí tým Břeclav. Opět nás postihla zdravotní indispozice ale tentokráte Dana kdy jeho bolest hlavy byla i natolik vyditelná, že jen hazardér by asi řekl: běž hrát Dane. Takže finální boj a nás zas bylo jen 4. Nezačali jsme dobře zbytečně zaleknutí opět z velkého počtu soupeře a trošku deprese ze zápasu Kohoutek dali šanci soupeři vtřelit až tři branky tedy stav 0:3, ale teť to přišlo nikdo nezůstal negativní a nevěřící zatím co soupeř polevil chytli jsme se šance a opět věřte nevěřte obrat jako blázen, dotáhli jsme na 3:3. no a teď to přišlo, soupeř začal byt až agresivní první to schytal Kubík do nosánku, za pár chvil Tadeáš V. odhozen na hrazení páteří. (to mě teda fakt zamrazilo), ale kousl se a s bolestí bojoval dál a po chvíli a David Hladký udeřen do obličeje. To už i ve mě chytli zase a trošinku od plic jsem si poplkal s těmi dvěma černokněžníky kteří moc nepískali ale spíše jen dozorovali. Po zázračném ozdravování nám zbývalo cca minuty za stavu 3:3 tlak sílil, všechno bolelo, síli docházeli a kdy už se zdálo že dojde na penalty, podařilo se soupeři 45 sekund do konce dát gól a tím veškerá naděje zhasla a 4 místo jsme si vybojovali pro sebe. Přišel okamžik že buď te rádi že jste se na ty smutný očíčka nemuseli dívat. Ale to je fotbal tak to je, pro mě to skončilo ve stavu 3:3 a všech šest statečných mají stále můj obdiv za tu bojovnost a snahu.

no a aby se nám ty rány zahojily přišly jsme na to že nejlepší lék podávají u strýčka Meca (čti meka)

strejda mek
11.02.2015 21:37:48 | Autor: Pavel JahodaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se