Turnaj Pohořelice - reportík


Co do výsledků, se nedá říci že by to byl nějak úspěšný. Základem celého turnaje pro nás bylo pokusit se v praxi používat věci o které se snažíme v tréninkových jednotkách.
U některých se to podařilo u jiných méně. Co pozitivní je, že se i do týmu začlenil ročník 05, který čichá k této rychlejší a v úvozovkách tvrdší hře. Co hlavně, se nám nedaří je udržení stejného tempa, opět navazujeme na podzimní část kdy určitým nezájmem o zápas nabízíme soupeři jednoduchý krok k jasnému vítězzství. Cituji slova přihlížejících rodičů soupeřova družstva:
"utrpěli jsme vítezství protože kluci FC Kuřim nehráli". dali jsme to úplně zadara. Bohužel podle mě k tomu přizspívá, přístup k celkovému tréninku a také rozšíření týmu, pracujeme ve větší skupině a místo aby se někteří pokusili o aktivní přístup narušují se TJ různým štěbetáním, neposlouchání pokynů a v neposlední řadě flákáním když mě někdo nestojí za krkem. Bohužel je nutno zavčas pochopit, že celá věc se neděje pro blaho trenéra, ale pro zlepšení kvalit a herní činnosti jednotlivců. Potom nám ten vláček stále ujíždí.

Svratka bílá - FCK 1:5
Líšeň - FCK 3:1
Břeclav - FCK 2:1
čafka Židenic - FCK 8:0
Svratka modrá - FCK 4:0
Starý Lískovec - FCK 2:1
25.01.2015 19:13:47 | Autor: PavelKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se