report Čebín

utrpěné vítězství

FC Čebín

„Utrpěné vítězství“,

tak nějak se mě jevil poslední domácí mistrovské utkání které jsme odehráli v přeloženém čase i dnu.
První půle se jednalo o bušení do plných jak s oblibou hodnotíme útoky, které končí na hranici pokutového území. Bohužel nikdo zatím stále na sebe nepřebral a nepokusil se o vlastní odpovědnost a tím pádem i změnu hry, v neposlední řadě malej pohyb, mluvení a nabídnout se do volného prostoru, to vše nás zdržovalo v kalitní hře ke které pomalu směřujem. Jediným střelcem první půle se stal Kubík Slámuj roč. 05, který chytrým lobem přehodil gólmana a naladil skóre na 1:0. Poločasová rozprava otom co nás brzdí si většina vzala k srdci a opět nastal pohled na dva různé poločasy, pěvně doufám že k tomu i pomohl názor Lukyna Slámy z 02 – jek, kdy sám prohlásil že jim chybí pohyb.

V druhém poločase se nám co do herních kombinací dařilo mnohem více a to díky pohybu, mluvení asi i změně stylu hry a to držení míče na zemi jedna dvě kliky a hned přenášení hry a to mělo jinej spád. Dalším kdo se ujal samostatné iniciativy byl Lukyn Sláma as. bratr Kuba, který svou zkušeností a nadhledem hry vstřelil dvě branky a tím skóre navýšil na 3:0. I po zdánlivě hladkém průběhu se soupeř nijak nevzdával a stále se pokoušel o nějaký brejk či únik, na čež se mu poštěstilo a tomuto úniku se rozhodl zabránit Tadoš H., který prchajícího soupeře od poloviny hřiště stíhal natolik, až o něj zakop a co čert nechtěl tak už v pokutovém území , no a tam se co? tam se píská pentla (mysli si penalta). Soupeři se podařilo této nabídky využít a tedy změna stavu utkání na 3:1. Dalším uchazečem se stal trošku po střelecké stránce spící Dan V. který se tak konečně poprvé prosadil na domácí půdě. Takže vzkaz do rodinky Vítů, šetřete už tam toho máte více . Skóre se přepisovalo na 4:0. Kdo v posledním domácím zápase se chtěl také blýsknout se stal Kuba T. který po samostatné akci se prokličkoval přes půl hřiště, šikovně vylákal gólmana a v koncovce se již nemýlil, posunuli jsme se tabuli ke stavu 5:1. Kdo na finále měl chuť odčinit prohřešek byl Tadoš H., který podle mě excelentním kouskem vystřihl lahůdku pro diváky v podání jak se má poklidit míč po rohovém kopu. Sem rád že sem konečně taky jednou něco viděl a nenechal si o tom jen vykládat . Komu patří také dík je Sabrik který slušně zahraným kopem nabídl tuto šanci pro Tadoše H. Tím se nám skóre zastavilo na konečném stavu 6:1.

Závěr:
Opět dvě různé půle. Podle mě z celkového času jsme 40 minut hledali já nevím jestli formu, taktiku nebo sami sebe či co a pak 20 minut do konce ukázali, že to umíme i jinak. Páč druhá půle jak sem již výše zmiňoval u většiny přinesla obrovský obrat k lepšímu, byly ale i tací jak třeba (podle mě) Kuba Meduňa, který odehrál oba dva poločasy v nejaktivnější formě co sem kdy viděl. Tak tedy na závěr opět stejná přání: máme toho ještě moc na učení a hlavně nebojte se používat to co už máme naučený, jedeme dál, ale bojujme až do konce a nenechme se uchlácholit výsledky, který by mohly možná někdy i dopadnout jinak, díky naším chybám, ale o tom je sport. Omluvám se za nedopsání asistencí u všech páč podklady se jaksi tak si, sežral pes.
30.10.2014 21:26:46 | Autor: Pavel Jahoda