report Vysoké Popovice

tak jsme si to prohrály sami

Tak dneska jen stručně

Dle mého úsudku jsme si zápas prohráli samy. První pět minut bylo v naší režii, ale to do poloviny utkáni bylo z naší aktivity vše. Dále s ktomu přidal soupeř který to tlačil jen na brejky a na silu, pan rozhodčí který si překopy přes půlku nepíská protože prý nebude pořád přerušovat hru, byť v pravidlech je že výkopy přes polovinu hřiště nejsou povoleny měly za následek poločasové skóre 2:4. Bohužel, bez komunikace uklidnění hry a výpadku 5 lidí ze standardního tempa se opravdu fotbal hrát nedá.

Druhá půle už byla v tom na co jsme, co do herní činnosti trošku zvyklí, bohužel ale na dotažení do vítězného konce už to bylo málo. Druhý poločas byl 2:2 i pan rozhodčí najednou pískal všechny překopy přes půl. Bohužel kompenzace penaltou za stavu 3:4 opět dala šanci se soupeři nadechnout. Konečný výsledek tedy 4:6. Góly : Tadoš Valenda (as. Kuba Med.), Vláďa Pavlík 2x as. (Kuba Sláma, Šimon Z.), Kuba T. as.(Tadoš V.)

Závěrem:
Někdy si připadám jak psycholog na téma odstranění starých návyků a sebrat odvahu na to co kluci umí jen se to bojí začít více používat, tak vypadaly tyto dvě poloviny utkání kde nám ten rozjetej vlak prostě ujel. Pořád se budu muset opakovat máme před sebou ještě hodně moc práce.
05.10.2014 19:45:19 | Autor: Pavel Jahoda