report Zbraslav

s hokejovým výsledkem
zbraslav doma
Hnedle v úvodu musím smeknout před soupeřem, který byť jen 6 lidech do pole a nikoho na střídání se dostavil k odehrání mistrovského utkání na naší půdě.

Jelikož jsme chtěli udržet férovku nastoupili jsme také v rozestavení 6+1. Z mého pohledu byl zápas kostrbatý a to v tom směru, že když se už nám podaří vytvořit krásnou herní kombinaci, která končí gólem, nedokážeme to z opakovat znova a znova a vracíme se k starým návykům. No ale na druhou stranu aspoň, že se tyto kombinace či situace pomalu začínají projevovat. Jistě se budu opakovat: máme před sebou hodně moc práce, která si myslím, že se díky dobrému kolektivu a snahy všech začíná dařit.

Zápas probíhal asi tak jak se dalo čekat, využitím prostoru a kombinací skončil poločas 6:0 konečný výsledek byl 13:1, čest soupeři za ten čestný gól, který padl samozřejmě po naší chybičce. O branky se podělili Aleš K. – 4x as (Honza O. 2x, Sabrik 1x, Tadoš 1x), Vláďa P. – 2x as (Sabrik, Dan), Sabrik – 1x as. (Kuba T.), Honza O. -1x as Kuba T., Kuba T. – 1x as. (Dan V.), Dan V. – 2x as.(Sabrik , Kuba T.), Tadoš H. – 2x as (Tadeáš V.) Jak je vidět a kdo zná naše herní rozestavení tak nejproduktivnější jsou obránci nejenom že dávají góly ale mají i dostatek asistencí, krom toho se nám i snad podařilo probudit spící střelce Tadoška i Dana kterým se to podařilo, nicméně čest Kubovi T. který bral jen po jednom gólu a jedné asistenci a dal tak šanci ostatním nechat se v produktivitě dostihnout, ale co hlavně i k hernímu projevu přidal nádherně řešené situací v zahuštěném prostoru.

Závěrem:
Pevně doufám že tato euforie nás nezatmí, páč příští týden nás čeká velmi silný soupeř, kde se bude ukazovat jak moc se nám ta práce daří. Jinak samozřejmě pochvala všem za aktivitu a snahu tvořit hru a né se jednoduše zbavovat míče odkopem do autu jak bylo třeba nesčetněkrát vidět u tohoto soupeře.

28.09.2014 16:05:19 | Autor: Pavel JahodaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se