report Čebín

první mistránka venku
No a máme za sebou druhé mistrovské utkání a to premiérově na půdě soupeře.
Rozmary počasí nám napovídaly, že se utkání odehraje, ale soupeř byl jiného názoru neboť lokální mrak nad Čebínem způsobil vysokou měkkost hřiště. Naštěstí nám k finálnímu rozhodní pomohlo nedělní ranní sluníčko, čímž bylo jasné že se vše odehraje dle rozlosování.
Tak jak každého soupeře nepodceňujeme tak i stejně ostražitě jsme přistupovali k tomuto soupeři i když jsme dopředu věděly, že bude chytat Mira Lošťák , který patří mezi náš roč.02 čti (kaťákovci).
Kluci měli jediné dva pokyny a to využit prostor na hřišti a začít hrát i hlavou. Tato slova se chlapcům rychle zapsala do paměti a po 5 minutách jsme se ujali vedení 0:1 kdy zodpovědnost převzal opět Kuba T. s as. Tadoše H.. Chlapci kupodivu nijak nepolevili v tempu které během pár minut mělo za následek navýšení našeho skóre na 0:2 prosadil se rozehrávající Vláďa Pavlík as. Šimon. Všechny tyto góly padaly po slušných kombinacích, bohužel to mělo i za následek polevení v aktivitě a tím pádem volnější tempo . Soupeř dostával více prostoru a to vedlo k větší aktivitě, ale díky rostoucí formě Sabrika a jištění na stoperu Tadoše nedocházelo k nijak velkým akcím i když zásluhu nese i Tomáš J. který aktivně vypomáhal obraně.
Druhá půle kupodivu neměla klesající tempo, což asi byl rozdíl mezi námi a soupeřem. Přineslo nám to ovoce v podání opět Kuba T. as Sabrik stav 0:3 potom opět Vláďa P. as opět Sabrik, potom jsme si zbytečně vytvořily vlastní chybu v pokutovém území kterou soupeř využil a snížil na 1:4. Naše aktivita se tím ale nijak nepolevila ba dokonce k závěru mám pocit že jsme se nejvíce pokusily kombinovat ve hře a také to přineslo další ovoce kdy skóroval Šimon Z. asistoval zatím nejproduktivnější hráč Kuba T. stav 1:5 a takto již utkání skončilo.
Závěrem:
Jeden z povedenějších zápasů ovšem jsme stále na začátku a musíme ještě hodně pracovat i zbytek týmu ještě neukázal co v nich je. Poděkování patří všem za aktivitu a snahu doufám že se nezastavíme

P.S. Fotky ze zápasu najdete na adrese uvedené v mailu kdysi na jaře. Jsou tam jak jednotlivě, tak i všechny v jednom Zipu.
MichalZ

23.09.2014 11:21:00 | Autor: Pavel JahodaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se