FC Kuřim - Dolní Loučky 4:2

první mistrák za náma
Tak a máme za sebou první mistrovské utkání.

První prognóza účasti nebyla nijak valná, ale díky dobré spolupráci s ročníkem 2002 i 2005 a podctivou přípravou některých našich chlapců se nám vše podařilo vyřešit.

Soupeř, který se dostavil nebyl nijak podceňován, v prvních deseti minutách mě připadlo že jsme se nějak zalekli , že už se hraje mistrák a né přáteláček. Potom se hra začla uklidňovat a přinesla první ovoce v podání Vojty V. as Dan V. na 1:0. Po mírné souhře se nám dařilo soupeře přehrávat a ve společné kombinaci Šváňa as. Kuba T. se vsítila další branka na 2:0 a vzápětí si tato dvojice role vyměnila a Kuba T. as. Šváňa upravili na 3:0
Za tohoto stavu se odcházelo do kabin, kde prognóza hladkého průběhu druhého poločasu se opět nenaplnila. Okamžité polevení hnedle od hvizdu druhé půle, přineslo soupeři ovoce v podání dvou gólových branek a skóre v 45 minutě bylo 3:2. Pevně doufám že po vstřelení druhé branky došlo k uvědomění se, že dokud se nepíská konec, pořád se hraje, okamžitě po rozehrání ujala opětovně dvojice Šváňa a Kuba T. a rychle obrátili skóre na naši stranu na 4:2 kdy střelce byl první jmenovaný.
Závěrem:

Je potřeba se vyvarovat starých chyb a to, že se necháváme uchlácholit hrou soupeře a nediktujeme tempo my . Mezi nejlépe odehraný zápas zařadím Sabrika, ale pevně doufám že jeho vůle bude stoupat a nezastaví se. Kdo trošinku zaostává je Dan V. a Tadoš H. ale věřím že brzy chytnou formu a začnou Kubovi T. šlapat co se týče asistencí a branek na paty.
Máme před sebou velkou výzvu pro kterou je potřeba hodně zabrat, už se na to těším a deme do toho . Co jasnou ukázkou je, že na tomto velkém hřišti se více projevuje natrénovanost a poctivost těch kdo se pravidelně účastní přípravy.
14.09.2014 11:33:30 | Autor: Pavel Jahoda