reporty

pátek Rajhrad, sobota Ořechov
Pátek Rajhrad
Kdo tam nebyl, dobře udělal. To co pánové předvedli od první minuty nebylo ani k dívání. Myslím si že nikdo si vůbec neuvědomuje že mystráky jsou vyvrcholením dřiny a né jen tak obyčejným fotbálkem, obzvláště když se jedná o poslední mistrovské utkání venku v přípravkové kariéře.
Jedinou světlou nadějí byla snaha Tadoše jako kapitána mužstva to nevzdát a 50 sekund a 10 sekund předkoncem vstřelit góly které upravilo velmi tragické skóre na 8:2

Sobota Ořechov
Po páteční excesi, sem měl velké obavy zda si chlapci uvědomí že dostali šanci a hlavně čest za 2002 bojovat v posledním zápase. Naštěstí se katasrofa nekonala a poměrně slušnou hrou zvítězili 1:8. Více kometáře najdete na: http://fckurim2002.txt.cz/.
Co ale v úvozovce málem vyrazilo dech trenérovi 2002, jak po vyhraném zápase žádnej pokřik, každej se rozchází a hlavně se slovy my spícháme (určitě ta minuta by byla hrozný spoždění), si ani neplácnou v šatně. Su rád že to i viděl jinej trenér jak nám chybí to fotbalový srdce.
08.06.2014 21:56:36 | Autor: Pavel Jahoda