report Modřice 25.05.

Omlouvám se za předešlé reporty ale nějak to prostě nestíhám.
Ono v podstatě není co rozebírat, ve zkratce první poločas si vedem velmi dobře, pak 5minut spánku kdy takto kvalitní soupeři na nic nečekají , vstřelí dvě tři branky a je rozhodnuto a my velmi ztěžka se pokoušíme o zvrat.
Modřice :
Je pravdou, že v tomto zápase jsem už doufal aspoň v remízu. Bohužel KONCOVÁ štěstěna nám zatím nějak není nakloněna. Musím ale připomenout, že tak jak jsem na začátku řekl cituji:
„Nehraji na výsledek, ale na individuální a samostatnou práci jednotlivců.“
Tento zápas byl byť tomu výsledek nenapověděl po herní stránce vydařený. Bohužel vytvořením vlastních dvou chyb hned v počátku druhé půle dal popud soupeři na odskočení a už jsme zase byly nuceni dotahovat. Bohužel na koncovky není čas trénovat tak tomu necháváme volný průběh bohužel nesčetně promarněných šancí nám nedovolilo změnit skóre k lepšímu z našeho pohledu. I tak tento zápas hodnotím kladně obrovské probuzení Tadoše dává také hře jiný směr. Střelci se z naší strany stal Tadoš, srovnával do poločasu na 1:1 a Maty který korigoval na 4:2.
25.05.2014 20:39:45 | Autor: Pavel Jahoda