Report

Rosice a Ivančice
Rosice

Zkráceně info, tak jak jsem v minulém reportu avízoval o utrpěném vítězství, tento domácí zápas se stal doslovný. Po prvním poločas 1:0 je hrozbou jak promarnit se silnějším soupeřem své šance.

Ivančice

První mistrovské utkání na půdě soupeře o 1 až 4 místo. Z předchozích zápasů panovala oba jak to dopadne se soupeřem který byl na 100% připraven hrát o první příčky. Plné dvě pětky na střídání a žádné děvče v základu dalo najevo jak silné mužstvo před sebou máme. Jedinou zbraní bylo, nedat soupeři prostor , včas napadat a nebát se individuální hry. Všechno tohle se nám podařilo v první půli do slova splnit. Již v 8 minutě se nám podařilo odolat tlaku soupeře a dokonce se ujmout vedení na 0:1 střelou (do posud podle mě stále spící střelec) Tadoše. Zaskočený soupeř, zvýšil tlak a po pár minutách konečně prolomil i naši brankovou čáru na 1:1. Intenzita naší hry nijak nepolevila a dále vynuceným tlakem jsme se dokázali dostat do vedení a to individuální akcí Dana 1:2, to už soupeře poměrně vyvádělo z míry, ale díky silnější sestavě si dokázali kluky utahat a do poločasu otočili stav na 3:2

Druhý poločas se stal zlomem celého utkání. Z naší strany tradiční 5-ti minutovka, spánku na hřišti, kdy takovýto silný soupeř na nic nečeká a dvěma góly posunul počítadlo na 5:2. Bohužel byly to právě tyto minuty, co rozhodly o zápase. I když se kluci nepoložili, a snažili se. Dokonale si hlídal soupeř vlastní vrátka, přes to že vytvořil pár hrubek, bohužel nedokázali jsme toho využít. Ke konci utkání ještě svitla malinká naděje na změnu výsledku , kdy střelou z přímáku upravoval skóre na 5:3 Honza. Naděje byla na tolik malinká, protože soupeř dokázal ještě přidat do závěrečného hvizdu 2 branky, tudíž konečný stav 7:3.

Závěr:
skóre na pohled neodpovídá výkonu ke kterému se pomalu propracováváme.
negativa:
vůbec na sebe nemluvíme, samostatný pohyb jednotlivce, otáčíme se zadkem k soupeři.
klady:
týmová hra (byť v menším čase než je utkání), individualita jednotlivců nebojíme se prosadit na lajně jeden na jednoho. Vytvoření si tlaku pro zakončení. Celkově i pro prohrané vítězství pochvala, sou to malinkaté krůčky, ale snad jdeme tím správným směrem. Musíme ale stále makat.
11.05.2014 14:58:54 | Autor: Pavel Jahoda