report Vojkovice

V prvním květnovém svátku 1.5. jsme dle losu měli mistrovské utkání na půdě Vojkovic. Podle výsledků bylo znát, že i když soupeř na podzim byl na spodku tabulky, na jaře tomu tak nijak nenasvědčovalo, dokonce i obracel výsledky ve svůj prospěch. Přivítalo nás krásné letní počasí a začátek v čase 9,30 byl také dodržen.
Jelikož kluci měli naordinováno, ať od začátku něco vymyslí a nenechají nic náhodě, přinesla nám tahle taktika ovoce. První hvízdnutí do píšťalky ,rozehrávka, nákop na Sabrika (as. Kuba T.) a GÓL. Asi v 8 sekundě jsme se ujali vedení 0:1. Jelikož asi bylo motivující pro Sabrika (as. Dan) využil ve 4 minutě šanci a vsítil druhou branku. Nýbrž rychlý nástup znamenal v hlavách asi jisté vítězství , polevilo se herní aktivitě, čehož využil soupeř jedinou střelou od půlky a vracející se Fanda do golmanského postu, pouze kontroloval pohledem, čímž povolil soupeři snížit na 1:2. Tehdy bylo zajimavé, jak se bude situace vyvíjet, odehráno bylo 8 minut. Naštěstí se nám tentokrát nepodařilo usnout na vavřínech a ve 12 minutě se projevil kapitán mužstva a napravil skóre na 1:3, jelikož i ostatní chytli druhý dech v 16 minutě Kuba T. (as. Tadoš), 20 minuta Šimon (as. Dan), 23 min. opět Dan (as.Tomáš) natáhli skóre na 1:6, soupeři se podařilo do poločasového hvizdu opět vystřelit od půlky ,aby toho nebylo příliš, tak Fanda opět pouze pohledem kontroloval umístění míče do brány.
Po poločase ,který skončil 2:6 tradičně spánek z naší strany ,soupeř tlačil, ale naštěstí se nepodařilo ho pustit ke střele. Z naší strany se ve 32 min probudil Kuba( as. Fanda), 36min (vlastní as. Dan), 38 min. Vojta (as. Fanda), 43 min. konečně se probudil spící střelec Tadoš, který mimochodem během toho to zápasu nevyužil dvou pokutových kopů, první mimo bránu, druhou trefil golmana. Na konečných 2:12 upravoval Fanda (as. Tomáš)
Závěr: herní projev nebyl marný bohužel, né moc v tempu, trošinku se obávám, že jsme utrpěli vítězství .
03.05.2014 18:50:35 | Autor: Pavel Jahoda