report Modřice

report z prvního domácího mistráku
Dne 26.04. jsme se sešli na prvním mistrovském utkání na domácí půdě. Soupeřem nám byl ,další ze silných mužstev, a to Modřice. Jedinou naší výhodou bylo to, že po zimní přípravě jsme hodně natrénovali a tím pádem můžeme soupeře zaskočit aktivnější hrou. Což se nám poměrně podařilo. Dlouho si soupeř lámal zuby, než do poločasu vsítil jedinou branku. To po minulých výsledcích, kdy nám nadělovali nad 10 gólů bylo málo.
Zapomněl jsem podotknout, že pro zranění nenastoupil do brány Franta, ale Tomáš, který jako jediný v kabině se přihlásil, že půjde chytat, i když to pro něho byl životní PRVNÍ zápas na novém postu. Nikdy v žádném zápase nechytal . Přesto to manšaft vzal a chtěli jít hrát.
V druhém poločase jsme jaksi zase nezachytili nástup a nechali soupeři tolik prostoru, aby mohl zvýšit náskok na 0:3. Toto skóre kupodivu nebylo deklasujícím, kluci se semkli, uklidnili hru a výsledkem byl gól na 1:3, střelcem se stal Sabrik. Tento okamžik nakopnul kluky natolik, že do cca 2 minut vstřelili další gól a skóre měnilo stav na 2:3. Bohužel jak v předchozím zápase, se zvýšeným tlakem, motivací a chutí se nám zase nepodařilo vstřelit kontaktní gól a tím pádem se zapomnělo na zadní vrátka, kdy se soupeři podařilo vymanit z podtlaku a vstřelit uklidňující gól na 2:4.
Tímto výsledkem i skončilo utkání. Z mého pohledu to nebyl vůbec špatný zápas. Všichni dostaly pochvalu za bojovnost, kombinace, nevzdání to za nepříznivého stavu a hlavně uviděli kluci, že se dá hrát i s poměrně silným týmem i za nepříznivého výsledku.
Tak jak každý report ani zde nemohou připomenout, že stále máme před sebou hodně moc práce a nesmíme se zastavit.
03.05.2014 18:48:54 | Autor: Pavel Jahoda