Neděle 23.3.2014 - turnaj v Horních Heršpicích

.. úspěšné vystoupení našich borců, zisk bronzových medailí !!!

Pohár


Komentář trenéra
Dlouho očekávaná neděle nás překvapila velkou změnou počasí oproti sobotě.
Teplota kolem 9 stupňů, zataženo a déšť, tak takhle jsme odjížděli na Brněnský turnaj, který se poprvé hrál venku a na přírodní trávě.Přes velké obavy z tohoto počasí nás pořadatel ujistil, že pršet nebudu a světe div se opravdu tomu tak bylo po celý turnaj, až na chvilkové zahradnické přeháněčky. Terén byl také slušný, nepodmáčený a do konce turnaje se ani nerozblátil.

Turnajový los nám přidělil tyto soupeře:

První zápas Kuřim - Medlánky 1:0
Medlánky známe z turnaje Tišnovského, zdánlivě lehčí soupeř, který dokáže potrápit. Na první zápas poměrně vyrovnaný souboj, na obou stranách neproměněné šance, ale po obléhání medlánecké branky se stal šťastlivcem malý rychlík Šimon, díky jehož vstřelené brance skóre vítězné padlo na naši stranu.

Druhý zápas Kuřim - Vyškov 1:2
Tak jak se opět potvrdilo, když už jsme se naučily neprohrávat první zápasy, tak nám ty druhé ZATÍM taky nejdou.
Pravdou je, že výkonnostně to nebylo tak, ale?. Soupeře jsme znali z turnaje v Jedovnicích, kdy po celou dobu se hra odehrávala na jejich straně a před koncem se soupeř utrhl a prohrálo se 0:1.Ttudíž bylo co oplácet. Jelikož soupeř čekal z naší strany silný nápor, v pozměněné sestavě se dral do útoku. Chlapci soupeře nijak nepodcenily a snažili se držet tempo. Bohužel si slabší chvilku vybral Fanoušek a díky dvěma laxním gólům jsme již nedokázali více zatlačit a vybojovat aspoň remízu. Jediným střelcem, kterému se podařilo vstřelit gól, byl Kuba T.

Třetí zápas Kuřim - Bohdalice 0:1
Bohužel a asi zaplať pán bůh, byl to jediný zápas, který opravdu nevyšel. Mám takovej pocit, že čím výkonnostně slabší soupeř, tím hůře se nám hraje a neumíme si nastavit tempo a diktovat hru. Od začátku se hrála vesnická kopaná, pro nás tragickým koncem. Neproměněné i vyložené šance z naší strany se nám staly osudné a při špatně organizovaném obraném postavení u rohového kopu soupeře nám to tam jen tak padlo a dílo bylo dokonáno. Jedna z mála šancí soupeře se stala vítěznou a u nás ztráta 3 bodů, které při konečném součtu mohly nakonec dát 2 místo.

Čtvrtý zápas Kuřím - Lokomotiva Brno 4:2
Asi díky předchozímu zápasu, kdy bylo jasně vidět, že takhle to nejde, se kluci doopravdy semkli. Znát to bylo, je a snad i bude už i pri rozcvičování, kdy začíná vše v nějaké kolektivní souhře a ne v jednotlivcích.
Od první chvíle se začalo šlapat, herně se kluci uklidnili, přihrávka střídala přihrávku (někdy až moc) a tento herní výkon přinesl zvýšení naše brankového skóre. Nejen, že se opět prosadil Šimon, ale Kuba T. se blejskl svým prvním trávníkovým HATRICKEM.

Pátý zápas Kuřim - Soběšice 2:0
Poměrně stejné tempo z minulého utkání jsme si ho držely i tentokrát. Tak jak v předchozím, tak i v tomto zápase nás podržel Fanda, čímž smázl nešťastný zápas s Vyškovem. Kluci z pole nelenili a do soupeřovy brány poslaly dva góly. Byl to převážně velmi vydařený zápas na individuální hru jednotlivce, samostatných soubojích a konec konců i společných přihrávek. Šťastlivci tohoto zápasu se stali opět Kuba T. a první jarní zaznamenal i náš čerstvý hráč FC už i ofiko Dan Vít.

Šestý zápas Kuřim - Modřice 1:1
Klobouk dolů z mé strany, plnohodnotně všichni odehráli celý zápas dle předem stanovených pokynů a tento sebevědomý a kolektivní výkon přinesl vydřený bod. A když to vezmu kolem a kolem, tak gól do naší sítě byl soupeři nabídnut špatnou rozehrávkou.
Poprvé jsem viděl na soupeřově straně obrovské zklamání ze sebraných bodů, které promluvily do konečného pořadí.
Za tento herní výkon se opravdu nelze stydět, jen kdyby se nám ho podařilo častěji praktikovat. No, máme před sebou ještě hodně dlouhou cestu, tak snad se to brzo podaří. Vstřelený gól se opět připsal na Kubův štít, čímž změnil stav turnajových branek tohoto dne na 6 kousků a stal se tak nejproduktivnějším hráčem a to více jak polovinu času odehrál z obraných pozic.

Závěrem:
Velice všechny chválím za nasazení, bojovnost, kolektivitu a kreativitu, na druhou stranu - nechce to usnout na vavřínech a chtít se posouvat dál.
Kdo bohužel tentokráte vyšel na prázdno byl Tadošek.
P.J.

01.04.2014 15:50:00 | Autor: Michal ZabadalKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se