.. k Moravskému krasu na turnaj organizovaný Svratkou Brno - výsledky

Foto

Začátek turnaje v 8:00, náš první zápas v 8:51.

Hodnocení terenéra
Turnaj poměrně slušně obsazen týmy jako je Sparta, Znojmo, Rajhrad atd. Hrálo se 8 zápasů systémem každý s každým, tudíž se nám to poměrně dlouhou protahovalo na čase. Díky tomu jsme z turnaje odjížděli někdy kolem 17,30.

První zápas - nám známá Nedvědice:
zkráceně - zachytili jsme první nápor pak stála štěstěňa u nás a konec jsme zvládli, takže výhra 2:1.

Druhý zápas - Vyškov:
po celou dobu převaha, spousta neproměněných šancí a tak jak to bývá, v 50 sekundě do konce chlapci dostali
gól a prohráli 0:1. (Byla to jediná šance, kdy se soupeř dostal za půlku).

Třetí zápas Rajhrad:
místo toho, aby se ponaučili, že nelze ponechávat nic náhodě, tak slabším výkonem sice prvních 5 minut odolávali tlaku, ale po první inkasovaném gólu se vytratila snaha bojovat a zápas si prohráli 0:5.

Čtvrtý zápas - Znojmo:
tak jak se zatím neustále projevuje nepozornost na tréninku, tak to stejné je i v předzápasových přípravách. Chlapci nastoupili proti soupeři, o kterém již věděli z turnaje v Třebíči, že je silný a je nutno od první vteřiny zabojovat. To se ale nestalo a již po dvou odehraných minutách chlapci prohrávali 0:3. Přál bych vám vidět ty jejich pohledy. No a jelikož tento stav byl natolik deklasující, zmohli se chlapci tak akorát na lovení míče ze sítě naší brány. Konečný výsledek 0:10.
V kabině si to po zápase museli chlapci hodně dobře rozmyslet a promyslet, jestli s takovýmto přístupem a nasazením má smysl hrát fotbal.

Pátý zápas - Ivančice:
nevím, co se v chlapcích hnulo, ale na palubovku nastoupil úplně jinej tým, než na předchozích dva zápasy. Poměrně silný tým známý z mistrovských utkání, který vstřílel i 8 a více gólů do naší brány, náhle po třech minutách prohrával 1:0. Kluci nepolevili ve snase a i když soupeř srovnal na 1:1
odpověděli dálšími dvěma góly a posunuli naše skóre na 3:1. To se úspěšně dařilo držet až do cca 3 minut před koncem, kdy soupeř dorovnal na 3:3, záhy zvýšil na 3:4. My to ale nevzdali a dorovnali na 4:4. Poslední slovo nakonec měly Ivančice a tudíž stav konečných 4:5
Herně i nasazením jeden z lepších zápasů.

Šestý Klenovice na Hané:
poměrně slušný výkon, ale soupeř vstřelil o jednu branku více, tudíž konečné skóre 2:3.

Sedmý zápas - Sparta červená:
Kdo tam nebyl, neuvěří... Velmi slušný výkon celého mužstva neponechal nic náhodě (podle mě pro Spartu vedeni jako slabší soupeř), a i doposavaď tiché hlediště se probudilo a začlo povzbuzovat naše chlapce za herní výkon, kterým si vybojovali výhru 3:1.

Osmý zápas - Sparta žlutá:
velmi vyčerpávajícím výkonem, kdy konečně chlaci z předchozího zápasu opravdu odcházeli tak nějak zničeni, měli tentokráte pouze jen 15 minut na doplnění sil, aby mohli čelit dalšímu velmi silnému soupeři. Pro info: v předchozích zápasech byly pauzy od 50 minut až do 90 minut (hrozný).
Chlapci znovu nastoupili s kvalitním nasazením a až do nějaké 9 minuty drželi stav skóre 0:0. Bohužel naše tempo nevydrželo tlak tohoto silnějšího soupeře a nakonec soupeř vsítil 3 góly a dostavila se prohra 0:3. Nejen obecenstvo vyprovodilo slušným potleskem chlapce do šaten, neboť na konci mně trenéři ze Sparty zdělili, že jsme je hodně zaskočili výkonem a po první prohře pro červenou Spartu a do 9 minuty se silnější druhou skupinou Sparty 0:0 nevěděli co naordinovat.