Pátek 27.4.2012 - soutěžní zápas FC Slovan Rosice - FC Kuřim A

.. další zápas na hřišti soupeře - výsledky

Naši kluci neponechali nic náhodě a zvítězili 2:5!

Sestava: Kaiser - Kokeš, Hégr, Zabadal, Valášek, Váša, Orjabinec, Al-Dury, Meduna, Procházka, Tomíček

Branky: Váša (Al-Dury), Valášek 3x (Orjabinec 1x), Hégr 1x

Hodnocení trenéra
Další mistrovský zápas jsme odehráli v Rosicích, kde jsme dle předpokladu získali potřebné body do soutěže. Celou první půli odehrála sestava Šimon, Nicolas, Sabri, Vojta a v druhé střídající čtveřici Honza, Kuba M., Max a Sabri, který nestřídal. (S výjimkou cca dvou minut, kdy si potřeboval ve slunečném počasí odpočinout) První poločas jsme prohráli 2:1 po vyrovnaném výkonu se soupeřem. Do druhé půli nastoupili náhradnící David, Kuba T. a Tadeáš, kteří během 11 minut výsledek otočili a dali soupeři čtyři goly. Za stavu 2:5 opět nastoupili kluci, kteří hráli v prvním poločase a dotáhli zápas do vítězného konce. Attila v bráně si opět vedl dobře, i když tentokrát neměl tolik příležitostí.