Sobota 21.4.212 - soutěžní zápas FC Kuřim A - FC Ivančice

.. těžký zápas s kvalitním soupeřem - výsledky

Kluci se nezalekli nepříznivého stavu po první půlce a vybojovali vítězství 5:3 !

Sestava: Kaiser - Kokeš, Toldy, Hégr, Valášek, Vlček, Tomíček.

Branky: Valášek 3x, Hégr, Toldy.

Hodnocení trenéra
V sobotu 21.4.2012 jsme odehráli důležitý mistrovský zápas s Ivančicemi. První komplikace nastaly, když Nik, Attila a Maty přišli pozdě. Kuba Tomíček zápas vypustil úplně, naštěstí se nám ho podařilo rychle sehnat a díky Marcelce Hégrové dopravit na hřiště.
Zápas se pro nás nevyvíjel moc dobře. Po první půli jsme prohrávali 1:3. Soupeř nás přehrával po všech stránkách. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním výsledek otočit, což se nám podařilo. Soupeře jsme doslova udolali. Bohužel fotbalovost na naší straně nebyla vidět. Zcela zklamali kluci v útoku, kteří se nezmohli ani na jednu kombinační hru ( všechny góly padly bez nahrávky). Nedařilo se jim ani individuálně. V obraně kluci neplnili to, co jsme si domluvili (ani jednou). Rozehrávka a přechod do útoku byly také naše slabá místa.
Pokud mám někoho pochválit, tak Attilu v bráně, který nás v druhé půli několika pěknými zákroky podržel.
Kritika herního výkonu možná není po tomto vyhraném zápase s favoritem soutěže na místě, ale umíme mnohem víc, což jsme předvedli na posledních turnajích.