Sobota 17.3.2012 - turnaj v Třebíči

.. na dalším turnaji kluci opět vybojovali medaili !!!

Foto


Sestava: Kaiser - Tomíček, Kokeš, Toldy, Hégr, Valášek, Orjabinec, Aldury, Vlček

Výsledky zápasů:
FC Kuřim - Tatran St.Lískovec --- 2:2 - Valášek 2x
FŠ Třebíč B - FC Kuřim --- 0:3 - Valášek (Hégr), Toldy (Valášek), Tomíček (Hégr)
HFK Třebíč - FC Kuřim --- 0:3 - Vlček, Hégr 2x
FC Kuřim - FC Havl.Brod --- 4:0 - Tomíček (Valášek), Kokeš, Toldy 2x
FŠ Třebíč A - FC Kuřim --- 1:0
FC Kuřim - St. Lískovec --- 1:1 - Valášek a na penalty 3:2 - Valášek, Hégr, Vlček


Hodnocení trenéra
Dne 17.3. jsme se zúčastnili turnaje v Třebíči. Do brány měl nastoupit Honza Orjabinec, ale udělalo se mu nevolno. Místo něj nastoupil Attila a odchytal celý turnaj.
V prvním zápase jsme hráli s brněnským týmem ze St. Lískovce. Soupeře jsme přehráli, nicméně jsme jenom remizovali 2:2. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Třebíči B a bez problémů vyhráli 3:0. Stejně tak v dalším zápase jsme celkem lehce zdolali další tým z Třebíče, také 3:0. Tímto výsledkem jsme si zajistili postup. Pokud bychom dali Havl. Brodu alespoň jeden gól, postupovali bychom z prvního místa. Neponechali jsme nic náhodě a rychle jsme jeden vstřelili. Poté dostal příležitost Sabri, který odehrál celý zápas a Nicolas, který odehrál také skoro celý zápas. David se přesunul do obrany vedle Tadeáše. Havl. Brod jsme nakonec porazili 4:0.
V semifinále jsme nastoupili proti pozdějšímu vítězi Třebíči A, který nás porazil těsně 1:0. Na rozdíl od tohoto soupeře jsme měli čtyři čisté gólové šance. Bohužel jsme ani jednu neproměnili.
Třebíč A ale postoupil zaslouženě. V boji o třetí místo jsme opět nastoupili proti Starému Lískovci. Lískovec se pro nás dost smolným golem dostal do vedení. Podařilo se nám však vyrovnat a zápas dovést k penaltovému rozstřelu. V průběhu zápasu jsme byli lepším týmem, ale opět jsme neproměnili tři gólové šance. Naštěstí trojice David, Tadeáš a Fanda kopou v poslední době penalty neomylně dobře, takže jsme opět získali bronzovou medaili.
Chtěl jsem opět napsat, že kluci podali celkem vyrovnané výkony, ale po zhlédnutí videa z celého turnaje musím vyzdvihnout výkon Tadeáše a Davida. Byli jednoznačně nejlepšími našimi hráči na turnaji. Tadeáš s přehledem hraje v obraně a velmi dobře se zapojuje do útoku, David po celý turnaj pracoval po celém hřišti a stejně jako Tadeáš hraje s fotbalovým přehledem.
J.V.


22.03.2012 17:16:46 | Autor: Michal ZabadalKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se