Sobota 10.3.2012 - turnaj v Šumperku

.. pod Jeseníky kluci odehrají předposlední halový turnaj - výsledky


Naše "trojky" obsadily v turnaji 3.místo !!

Sestava: Tomíček - Toldy, Hégr, Valášek, Orjabinec, Al-dury, Vlček.


Odehrané zápasy:

Jeseník - FC Kuřim --- 0:3
Bruntál - FC Kuřim --- 2:2
Šumperk A - FC Kuřim --- 6:0

Semifinále: FC Kuřim - Hodonín --- 0:3

O třetí místo: Šumperk A - FC Kuřim --- 1:2


Hodnocení trenéra
10.3. jsme se zúčastnili turnaje v Šumperku. Všechny zúčastněné týmy byly pro nás velkou neznámou. V prvním zápase jsme nastoupili proti Jeseníku, který jsme lehce přehráli 3:0. Při tom jsme neproměnili velké množství šancí. Ve druhém zápase s Bruntálem, který patřil mezi slabší soupeře, se nám tradičně nedařilo a skončilo remízou 2:2. To nám ale stačilo na postup do semifinále. V posledním zápase ve skupině jsme s domácím Šumperkem A zcela propadli a prohráli zaslouženě 6:0.
V semifinále jsme narazili na velmi dobré mužstvo z Hodonína. Dlouho jsme drželi bezbrankový stav, ale po vlastních chybách jsme nakonec prohráli 3:0. Už v tomto zápase, ale kluci naznačili, že pokud do toho dají vše, dá se hrát i ze silným soupeřem.
V boji o třetí místo jsme opět narazili na Šumperk A, kterému se nepodařilo dostat do finále. A velmi toužil po medaili. My jsme neměli co ztratit, ale posledních a předposledních míst jsme měli už dost. V šatně jsme se vyburcovali a šli na to. Ujali jsme se vedení, ale opět po vlastní chybě soupeř vyrovnal. Asi tři minuty před koncem jsme dali vítězný gol. Myslím si, že po naprosto vyrovnaném zápase si kluci obrovskou bojovností a nasazením výhru zasloužili. Při vyhlašování výsledků si pořadatel (Šumperk A) neodpustil poznámku o fotbalové nespravedlnosti. Asi nechápe systém skupin a následného Play Off.
Všem zúčastněným klukům musím poděkovat za perfektně odehraný zápas o třetí místo.
Výkon všech hráčů během celého turnaje byl vyrovnaný. Kupodivu každý předvedl své silné i slabé stránky. Pevně doufám, že tak obrovskou chuť hrát fotbal, jako předvedli v posledním zápase, přenesou i na své ostatní spoluhráče.
J.V.


12.03.2012 07:22:00 | Autor: Michal Zabadal



Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se